نمونه سمعک زیمنس مدل پشت گوشی در آوای شریعتی

سمعک زیمنس تولید یک شرکت آلمانی است. زیمنس یکی از تولید کنندگان به نام و پیشرو در تولید سمعک در دنیاست که محصولات مراقبت از شنوایی و سمعک زیمنس تولیدی خود را به سرتاسر جهان صادر می کند.

یکی از بهترین کمپانی هایی که در تولید سمعک می توان از آن یاد کرد شرکت سمعک زیمنس است که روز به روز تولیدات خود را هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی ارتقا داده است. امروزه جدیدترین مدل های سمعک زیمنس را می توان در بازار پیدا کرد.

تکنولوژی سمعک زیمنس

سمعک زیمنس از تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد و به علت داشتن وایرلس و قابلیت های زیاد سمعک زیمنس به یک ابزار قدرتمند و محبوب در زمینه ی رفع نقص های سیستم شنوایی تبدیل شده است. این شرکت بیش از 130 سال است که در زمینه ی تولید سمعک فعالیت دارد.

با توجه به این که سیستم شنوایی اهمیت بالایی دارد و بدون شک زندگی با عملکرد آن سبب می شود تا بهترین کارایی را داشته باشد. از این رو نیاز به استفاده از سمعک زیمنس در بین این افراد احساس می شود تا بتوانند بهتر و راحت تر به زندگی خود بپردازند و در فعالیت های معمول و کاری خود را در جامعه به راحتی انجام دهند.

سمعک زیمنس با امکانات فراوانی که دارد بهترین موقعیت را برای این افراد ایجاد می کند تا مانند افراد معمولی شنوایی مناسبی داشته باشند.

سمعک زیمنس در آوای شریعتی

سمعکهای زیمنس و تکنولوژی های به کار رفته در آن

سمعک زیمنس یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که در زمینه ی نقص های شنوایی مورد استفاده قرار می گیرد و به علت استفاده از فناوری های مختلف در سمعکهای زیمنس به عنوان یک سمعک پرطرفدار در بین افراد شناخته می شود.

مدل سمعکهای زیمنس

زیمنس با انواع مختلفی در بازار مشاهده می شود که شامل مواردی مانند زیمنس پشت گوشی، زیمنس هوشمند، زیمنس دیجیتال و … است که هر بیمار بر اساس نیاز خود مورد مناسبی از سمعک زیمنس را انتخاب کرده و از آن استفاده می کند.

انواع زیمنس ضد آب نیز در بین تولیدات این شرکت دیده می شود که می توان حتی در هوای بارانی نیز از آن ها استفاده کرد. تکنولوژی هایی مانند وایرلس و تکنولوژی های روز دنیا که در زمینه ی ملزومات شنوایی انسان هستند مانند شنیدن صداها در شرایط سخت و کمک به وزوز گوش و درک بالای گفتار که به بالا رفتن کیفیت زیمنس منجر می شود.

زیمنس و تکنولوژی وایرلس

این برند سمعک زیمنس با سیستم وایرلس دو گوشی را برای شما فراهم می کند که شنوایی دو گوش را ایجاد می کند. بیشترین تکنولوژی مربوط به انواع سمعک زیمنس ، پرایمکس است که بالاترین کیفیت را دارد.

میکروفن های دقیقی که در این نوع سمعک زیمنس تعبیه شده، سبب می شود تا اطلاعات دریافت شده بین دو گوش به اشتراک گذاشته شود و شنوایی دو طرفه هم سطح ایجاد کند که کیفیت صدا را به مراتب افزایش می دهد.

زیمنس و موبایل

قابلیت هایی مانند پاسخگویی به موبایل نیز در برخی از انواع سمعک زیمنس وجود دارد که از سیستم وایرلس دو گوشی در آن ها استفاده شده که می تواند صدای تلفن را از یک گوش به گوشی دیگر منتقل کند و درک صدا برای فرد بسیار راحت تر شود.

همچنین این قابلیت در سمعک سبب می شود تا نویزها و صداهای مزاحم محیطی نیز تأثیر کمتری بر روی صدای تلفن بگذارند.

موسیقی و زیمنس

سیستم های جدید نیز موسیقی را با کیفیت اچ دی تقویت می کند و عملکرد پردازشی نیز از خود دارد. قابلیت شناسایی محیط در سمعک هوشمند وجود دارد که به تقویت بیشتر گفتار در محیط های مختلف می پردازد و نحوه ی کارکرد سمعک را بر اساس محیط تنظیم می کند.

میکروفن های زیمنس

میکروفن های سمعک زیمنس در حالت های مختلفی مانند تمرکز به جلو یا عقب، حالت 360 درجه ای، تمرکز بر منبع گفتار و … انتخاب می شوند.

در سمعک مدل پرایمکس می توان تنظیمات لحظه ای و هوشمند از راه دور توسط متخصص شنوایی سنج صورت گیرد و همچنین نرم افزارهای ویژه ای که در این مدل سمعک گرد هم آمده اند می تواند به تنظیمات راحت تر آن از راه دور کمک کند. از این رو ارتباط بین بیمار و متخصص شنوایی سنج به صورت حضوری کمتر خواهد شد.

کلینیک آوای شریعتی ارائه دهنده انواع   مختلف سمعک زیمنس

انواع سمعکهای زیمنس

سمعک های مختلفی که تولید شرکت زیمنس هستند وجود دارند که در انواع سمعکهای زیمنس پشت گوشی، سمعک زیمنس داخل گوشی و دارای رسیور داخل گوش و سمعک زیمنس ظریف پشت گوش و سمعک زیمنس مناسب برای کودکان و نوجوانان است که هر کدام قابلیت های خود را دارند.

انتخاب یک سمعک خوب و مناسب نه تنها به سلیقه ی فردی ربط دارد بلکه باید طبق تجویز شنوایی شناس نیز انجام گیرد.

پزشکانی که در زمینه ی شنوایی سنجی فعالیت می کنند می توانند به کمک دستگاه های مختلف، میزان و علت ضعف شنوایی فرد را تشخیص دهند و انواع سمعک زیمنس را با مشاوره و نظر دو طرفه برای شما تجویز کنند.

سمعک های فوق هوشمند که در بین انواع سمعک های زیمنس می توانید مشاهده کنید در مدل هایی مانند Pure 5,7 و insio 5,7 در دسترس هستند که دارای قابلیت های خاص و مناسبی اند.

قابلیت سمعکهای زیمنس در انواع مختلف آن متفاوت است و مدل های پیشرفته ی آن دارای کارایی بسیار بهتری هستند.مدل های سمعک های زیمنس داخل گوشی برای افرادی که ضعف شنوایی شدید دارند مورد استفاده قرار می گیرد و می توان از آن ها برای افزایش قدرت شنوایی به مراتب بیشتر از موارد دیگر استفاده کرد.

پرایمکس، سمعکهای زیمنس

سمعک مدل پرایمکس مدرن ترین و بهترین سمعکی است که تمام قابلیت های موجود در این مدل مرغوب را به یک جا در خود جمع کرده است و پیشرفته ترین مدل در بین آن ها است.

وزوز گوش وسمعکهای زیمنس

برخی از مدل سمعکهای زیمنس برای مهار وزوز گوش نیز به کار می روند و کارایی بالایی در این مورد دارند. روش های مختلفی برای این مشکل وجود دارد که هر کدام در یک مدل از این سمعکهای زیمنس مورد استفاده قرار می گیرند.در مدل پرایمکس زیمنس مهار وزوز گوش با بررسی و ارزیابی دقیق این صدا صورت می گیرد و صدایی مرتبط با مشخصات فرکانس و اندازه ی صدا به کار گرفته می شود تا توجه فرد را به صدای وزوز گوش خود کم تر کند.

میکروفن های متفاوت در سمعکهای زیمنس

در سمعک زیمنس دو نوع میکروفن مورد استفاده قرار می گیرد. میکروفن ها به گونه ای تعبیه شده اند که صداها را در جهت های مختلفی دریافت می کنند و منبع گفتار را تشخیص داده و تمرکز را بر آن جهت افزایش می دهند.در این سمعکهای زیمنس ، میکروفن با حالت 360 درجه برای تمرکز بر تمامی فضاها به طور مساوی استفاده می شود.

حتی در مدل های مختلف داخل گوشی که برندهای دیگر از یک میکروفن استفاده می کنند و نمی تواند به تنهایی در سمت های مختلف تمرکز لازم را ایجاد کنند.سمعکهای زیمنس ارتباط وایرلس بین انواع مختلف سمعک ها را حفظ کرده و سبب می شود تا اطلاعات دریافتی به خوبی بین دو سمت به اشتراک گذاشته شود.

تهیه انواع سمعک زیمنس با کیفیت بالا

برای خرید این مدل باید ابتدا از خدمات مختلفی که در کلینیک های شنوایی سنجی ارائه می شود بهره برد. برای دریافت این خدمات می توانید از کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک آوای شریعتی بهره ببرید.این کلینیک انواع فعالیت های بالینی را در این رابطه ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا سمعکهای زیمنس مورد نیاز خود را تهیه کرده و از آن بهره ببرید.

در این کلینیک ابتدا آزمایشات و سنجش های شنوایی مورد نیاز برای شما انجام می شود سپس با بررسی وضعیت گوش و دلیل ضعف شنوایی شما بهترین مدل سمعکهای زیمنس که کارایی خوبی داشته باشد و از نظر ظاهری نیز مورد توجه شما باشد برای شما تجویز می شود.

شما می توانید جدیدترین مدل های سمعکهای زیمنس را در این کلینیک تهیه کنید و بعد از تنظیم آن برای مدت هفت روز آن را به صورت تستی و رایگان مورد استفاده قرار دهید تا اگر رضایت کافی از آن داشتید بتوانید از آن بهره ببرید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این کلینیک می توانید به وبسایت کلینیک آوای شریعتی مراجعه کرده و از آن در جهت رفع نیاز و مشکل شنوایی خود بهره ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *